Chystané akce


Dílny:


JARNÍ DÍLNA ve Statenicích

Očista a nabíjení vlastním hlasem a společným zpěvem

9. března 2019

10:00 - 17:00

Cihelna, Statenice

Dílna je určena každému, kdo se chce blíže seznámit se svým hlasem, emocemi a muzikalitou, nebo kdo si chce prostě jen zazpívat. Nemusíte „umět zpívat“, stačí mít chuť to zkusit. Citlivost je tady důležitější než naučená dovednost. Při zpívání aktivujeme celé naše tělo, pracujeme s dechem a hlasem a máme příležitost tak sami sebe nově poznávat. Písničky budeme zpívat vícehlasně: souzvuky a harmonie umocňují sdílení pocitů a emocí.

cena 1.100,- Kč

přihláška: obyvakvesnice (zavináč) gmail.com

leták ke stažení zde JARNÍ DÍLNA v Říčanech

Očista a nabíjení vlastním hlasem a společným zpěvem

23. března 2019

9:30 - 17:30

ZŠ Masarykovo náměstí, Říčany

Lidé si odedávna zpívali, když cítili radost, smutek, opuštěnost, naději, sílu. Zpěv a tanec jim pomáhal spojit se s vlastními prožitky a sdělit je ostatním. Prostřednictvím obřadů pak procházeli proměnami a zkouškami, které přirozeně člení lidský život od narození do smrti. Zpěvem můžeme obnovit spojení se sebou samými i s druhými na hlubší, rituální rovině. Nezáleží na vaší předchozí zkušenosti nebo zpěváckých dovednostech – jedinou podmínkou je ochota a otevřenost k hledání.

cena 1.100,- Kč

přihláška: zpivani (zavináč) volny.cz

leták ke stažení zde ZPÍVÁNÍ NA PASEKÁCH pro ženy


3. - 7. července 2019

penzion Pragovka, Paseky nad Jizerou

přihláška: zpivani (zavináč) volny.czZPÍVÁNÍ NA PASEKÁCH pro ženy i muže

10. - 14. července 2019

penzion Pragovka, Paseky nad Jizerou

Zveme vás na pětidenní pobyt v okouzlující krajině naplněný společným zpíváním a péčí o vlastní duši i tělo. Dílna je zaměřena na dialog mužského a ženského světa v písních.

Zpěv je přirozený projev člověka. Zpívat s hlubokým prožitkem a radostí může každý. Dobrá píseň má sílu archetypu. Zpívat ji znamená aktivně meditovat, dávat hluboko uloženým pocitům tvar a znělost. Naši předkové nám zanechali tisíce takových písní, které jim pomáhaly k sebeuzdravení a ke sdílení prožitků s ostatními. I nám práce s hlasem umožňuje propojení se sebou samými na mnoha úrovních. Budeme zpívat, pečovat o sebe – dechem, hlasem i pohybem. Pozveme do zpěvu svou mužskou a ženskou stránku.

cena: kurzovné  3.900,- Kč   (6.900,- Kč pro pár)
         ubytování  1.200,- Kč
         polopenze  520,- Kč

přihláška: zpivani (zavináč) volny.cz

leták s podrobnostmi ke stažení zde